Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Půjčovna lodí

Paddleboard Sevylor

Mezi nejrychleji se rozvíjející vodní sporty náleží bezesporu paddleboarding, neboli jízda na prkně s pomocí dlouhého pádla. Stand Up Paddle Board, čili SUP. Paddleboard SEVYLOR SUP je vyroben z tuhého materiálu drop-stitch, opatřen vysokotlakým ventilem, v místě stání odolný protiskluzový EVA materiál, D kroužky pro připojení poutka na nohu nebo připevnění materiálu.

DélkaŠířkaHmotnostNosnost
330 cm 75 cm 11 kg 114 kg

 

 

Paddleboard River Runner XL

V česku vyráběný nafukovací paddleboard firmy PAD BOARDS pro široké využití - pohyb, zábava i adrenalin, na řeku, rybník i do mořských vln. Konkrétně model River Runner XL je díky svým rozměrům stabilní a současně velmi dobře manévrovatelný. Deck je vyroben z oděru odolné EVA pěny a je nesmekavý za sucha i mokra.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DélkaŠířkaHmotnostNosnost
309 cm 820 cm 11 kg 130 kg

 

Paddleboard Robson Kane 9,9 a 10,5

Opravdu ideální board na Vltavu, prkno k pádlování je polyetylenové a jen tak se nepoškodí. Znamená to tedy žádný stres a užívej!

Prkno je velmi stabilní s vysokou nosností až 120 Kg, pevný a odolný. Paddleboard má stabilizační ploutvičku, která pomáhá v udržení přímého směru, je tedy lehce ovladatelný, vhodný i pro úplné začátečníky! Gumy pro uchycení Dry bags a integrované chyty pro transport. Zábava pro celou rodinu!

TypDálkaŠířkaHmotnostNosnost
Robson Kane 9.9 304 cm 80 cm 20 kg 80 kg
Robson Kane 10.5 315 cm 90 cm 22 kg 120 kg

Kanoe VYDRA Maku

Otevřená plastová kanoe pro 2 osoby, nejvhodnější typ pro rodinnou a sportovní vodní turistiku, materiál ze kterého jsou lodě vyráběny je vysoce odolný proti mechanickému poškození.

Tato loď je určena pro širokou vodáckou veřejnost, zvláště pro ty, kteří chtějí sjíždět na řekách všechny vodácké terény včetně jezů prakticky za jakéhokoliv stavu vody a nechtějí své lodě stále opravovat. Lodě vyrobené touto technologií jsou nejpoužívanější a nejoblíběnější mezi vodáky.

DélkaŠířkaHmotnostNosnost
445 cm 80 cm 37 kg 300 kg

Kanoe TUKAN Maku

Otevřená velká plastová kanoe pro 3 osoby. Kánoe TUKAN je určena speciálně pro turistiku. Nabízí možnost přepravy většího množství bagáže, psa či třetí osoby, pro kterou může být loď vybavena třetí sedačkou.

Velká šířka umocňuje její stabilitu. Nosné špičky zajišťují zvýšenou nosnost a jízdu na vrchu vln. Nová konstrukce kýlu zajišťuje dobrou ovladatelnost. Tento nový typ lodě vyvinul několikanásobný Mistr světa ve vodním slalomu Petr Sodomka.

DálkaŠířkaHmotnostNosnost
450 cm 88 cm 40 kg 380 kg

Kanoe PÁLAVA 380 DRY

Oblíbená nafukovací kanoe pro 2 osoby, nejvhodnější typ pro rodinnou a sportovní vodní turistiku.

Kanoe PALAVA nabízí dostatek prostoru pro dvojici i s výbavou na týden. Kanoistické zakleknutí a fixace kolen v lodi zajišťuje jezdcům dokonalý kontakt s lodí a vysokou pohyblivost. To umožňuje sportovní styl jízdy i v peřejích do stupně obtížnosti WW III.

DálkaŠířkaHmotnostNosnost
380 cm 90 cm 20 kg 240 kg

Raft COLORADO 450

Nafukovací raft pro 6 osob s obtížností do WW IV. Materiál tvoří vysoce odolná polyesterová tkanina s nánosy syntetických kaučuků zajišťuje vysokou odolnost člunu proti protržení.

Člun COLORADO se stal v ČR velmi populárním závodním člunem. Na COLORADU se závodí v kategorii R4, která se díky této lodi stala nejsilnější českou raftingovou disciplínou. Dvojité vzduchové komory hlavních válců zajišťují bezpečnost – v případě protržení vnější stěny hlavního válce zabezpečí vnitřní komora nouzové dojetí člunu. Otevřená záď – v případě zalití vodou v peřejích voda z člunu sama vytéká.

DálkaŠířkaHmotnostNosnost
450 cm 160 cm 38 kg 600 kg

602 156 158

info@pujcovna-lodi.eu

Aktuality
 • 06 Květen 2016
  Mistrovství Evropy 2016 v jachtingu (RS feva)
  Mistrovství Evropy 2016 v jachtingu (RS feva)  

  Druhý víkend v květnu se v obci Černá v Pošumaví koná zábavná sportovní akce pro děti i dospělé. Jedná se o mládežnický závod moderních dvouposádkových plachetnic RS Feva, kterého se účastní posádky z celého světa. Zavodníci se do místa konání sjíždí již o víkendu 7.–8. května, aby doladili závěrečné přípravy a vyzkoušeli si poslední přípravný závod, tzv. Jarní svezení.

 • 06 Květen 2016
  Lipno Maraton 2016 - závod plachetnic
  Lipno Maraton 2016 - závod plachetnic  

  Druhý květnový víkend se na lipenském jezeře koná již 16. ročník tradičního závodu plachetnic nejrůznějších typů.

 • 06 Květen 2016
  Zahájení turistické sezóny - závod na dračích lodích 2016
  Zahájení turistické sezóny - závod na dračích lodích 2016  

  V květnu 2016 se uskuteční již 9. závod plavby dračích lodí po Lipenské přehradě. Program zahajuje již v pátek dopolední závod dětských posádek Lipenský dráček a odpolední tréninky. V sobotu se závodí na vzdálenost 200m a v neděli jsou na programu dlouhé tratě1km a SUP závod série Czech Paddleboard Cup 2016.

 • 06 Květen 2016
  Letní olympijský park na lipně během olympiády v Riu 2016
  Letní olympijský park na lipně během olympiády v Riu 2016

  V srpnu letošního roku (2016) se oblast kolem lipenského jezera promění základnu konání letních olympijských her. V současné chvíli již probíhá výstavba olympijského parku pod taktovkou Českého olympijského výboru, stejně tak, jak tomu bylo v roce 2014 na Letné v Praze. Pro letošní hry v Riu bude hlavním centrem dění právě Lipno nad Vltavou, kde si po dobu konání letních olympijských her budete moci vyzkoušet různé sportovní disciplíny, které budou mít centra okolo celého lipenského jezera, užívat si doprovodného programu a samozřejmě také fandit našim sportovcům v Riu. S některými se budete moci potkat i osobně.

 • 26 Duben 2013
  Nyní půjčujeme i Paddleboardy

  Počínaje touto sezonou máme v nabídce k zapůjčení Paddleboardy, česky prkno k pádlování, chcete-li. Více o tomto prkně najdete v položce "Půjčovna lodí" Paddleboard Robson Kane 9.9 a 10.5.

Partneři

logo-LipnoLodenice

logo-ProYachting

      Kudyznudy.cz - tipy na výlet

logo-LipnoProZeny

logo-vodacka-navigace

logo-vltava